Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально – технічне забезпечення Підлипненського ДНЗ «Колосок»

Підлипненський дошкільний навчальний заклад «Колосок» знаходиться у комунальній власності Конотопської міської ради. Заклад розміщений у пристосованому приміщенні Підлипненського ліцею Конотопської міської ради .

Матеріально-технічна база  закладу  дошкільної освіти знаходиться у належному    стані.

У склад групових приміщень входять: ігрова кімната, роздягальня, спальня, умивальна кімната, туалет. Інтер’єр кожної  групової кімнати  відрізняється своєю художньою різноманітністю, стилем, використанням різного природного матеріалу, видів тканини, предметів мистецтва. Педагоги використовують в оформленні наочну інформацію, фотомонтаж, стенди, панно, різнопланові композиції, виставки-презентації. В ігрових кімнатах створено відповідне розвивально-ігрове середовище, яке враховує вік дітей і програмові вимоги. Групові кімнати устатковані необхідними дитячими меблями, м’яким інвентарем, які відповідають санітарно-гігієнічним, естетичним вимогам. В роздягальнях всіх вікових груп розміщені фотостенди, інформаційні куточки для батьків, виставки  дитячих робіт, поради психолога тощо. Добірка матеріалів в групах зроблена на основі всіх сучасних вимог щодо освітньої діяльності з дітьми. Оформлення роздягальних кімнат відповідає назві групи, це вже видно  починаючи з вхідних дверей та оформлення шаф.

Виходячи на територію закладу, на кожному кроці відчуваєш красу  природи: милують око доглянуті квітники,   На ігровому майданчику з трав’яним покриттям для проведення прогулянок з дітьми.  розташовані альтанки, столи та лави для дітей, різноманітні спортивні та ігрові споруди, нетрадиційне ігрове обладнання,  для забезпечення рухової активності дітей  протягом дня.