Для задоволення освітніх, соціальних потреб, організації корекційно-розвиткової роботи можуть створюватися інклюзивні групи для виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей з інвалідністю, для розвитку та навчання спільно зі своїми однолітками.​

В  Підлипненському дошкільному навчальному закладі (дитячий садок) «Колосок» умови для перебування дітей з особливими потребами, в тому числі дітей-інвалідів, не  відповідають нормативним вимогам. Прилегла до будівлі територія є частково доступною для пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями та мало мобільних груп населення. В закладі  відсутній пандус, що забезпечує безперешкодний вхід до приміщення маломобільних груп населення. Дверні і відкриті прорізи залишаються частково доступними. Діти з ООП, які користуються візком в закладі відсутні. Санвузли не пристосовані для такої категорії дітей.